Wikia

AFC Ajax wiki

Seizoen 2016/17

1.174pages on
this wiki
Add New Page
Comments0 Share
Voorafgegaan door
seizoen 2015/16
Tijdperk Bosz
2016-17
Opgevolgd door
-

Selectie 2016/17Edit

# Naam Positie Contract
tot
1.Vlag van Nederland Tim KrulDoelman2017
2.Vlag van Nederland Kenny TeteRechtsback2018
3.Vlag van Nederland Joël VeltmanCentrale verdediger2018
4Vlag van Nederland Jaïro RiedewaldVerdediger2020
5.Vlag van Colombia Davinson SánchezCentrale verdediger2021
6.Vlag van Nederland Riechedly BazoerMiddenvelder2020
7.Vlag van Nederland Anwar El GhaziRechtsbuiten2019
8.Vlag van Nederland Daley SinkgravenAanvallende middenvelder2019
9.Bertrand TraoréSpits2017
10.Vlag van Nederland Davy KlaassenAanvallende middenvelder2019
11.Vlag van Duitsland Amin YounesVleugelspeler2018
16.Vlag van Duitsland Heiko WestermannVerdediger2018
17.Vlag van Tsjechië Václav ČernýBuitenspeler2020
19.Vlag van Colombia Mateo CassierraSpits2021
20.Vlag van Denemarken Lasse SchöneAanvaller2017
21.Vlag van Nederland Frenkie de JongAanvallende middenvelder2019
22.Vlag van Nederland Hakim ZiyechAanvallende middenvelder2021
24.Vlag van Kameroen André OnanaDoelman2018
25.Vlag van Denemarken Kasper DolbergSpits2021
26.Vlag van Nederland Nick ViergeverVerdediger2018
27.Vlag van Joegoslavië Nemanja GudeljMiddenvelder2020
30.Vlag van Nederland Donny van de BeekMiddenvelder2020
33.Vlag van Nederland Diederik BoerDoelman2017
34.Vlag van Nederland Abdelhak NouriAanvallende middenvelder2020
35.Vlag van Nederland Mitchell DijksLinksback2018
Jeugdspelers in selectie
36.Vlag van Nederland Matthijs de LigtCentrale verdediger2018

Wedstrijden per spelerEdit

Speler Eredivisie Beker Europa L. Champ L. Totaal
W D W D W D W D W D
Vlag van Nederland Bazoer50211020101
Vlag van Nederland Van de Beek5010101080
Vlag van Nederland Boer0020000020
Vlag van Colombia Cassierra81224040183
Vlag van Tsjechië Černý2021101061
Vlag van Nederland Cillessen2000004060
Vlag van Nederland Clement1012100032
Vlag van Nederland Dijks100102030160
Vlag van Denemarken Dolberg1581052412211
Vlag van Nederland Eiting0010000010
Vlag van Nederland El Ghazi70211040141
Vlag van Servië N. Gudelj62004030132
Vlag van Nederland F. de Jong0020100030
Vlag van Nederland Klaassen1480040442212
Vlag van Nederland De Ligt1021100041
Vlag van Nederland Nouri1021100041
Vlag van Kameroen Onana120005000170
Vlag van Nederland Riedewald90103140171
Vlag van Colombia Sánchez132004010182
Vlag van Nederland Sinkgraven121104000171
Vlag van Denemarken Schöne92114120164
Vlag van Nederland Tete2020113080
Traoré134004120195
Vlag van Nederland Veltman130004040210
Vlag van Nederland Viergever121003030181
Vlag van Duitsland Westermann2010101050
Vlag van Duitsland Younes120005230202
Vlag van Nederland Ziyech102113200145
  • Laats bijgewerkt na: sc Heerenveen - AJAX

DoelpuntenEdit

EredivisieEdit

# Speler D
1.Vlag van Denemarken Kasper Dolberg8
Vlag van Nederland Davy Klaassen8
3.Bertrand Traoré4
4.Vlag van Denemarken Lasse Schöne2
Vlag van Nederland Hakim Ziyech2
Vlag van Servië Nemanja Gudelj2
Vlag van Colombia Davinson Sánchez2
8.Vlag van Nederland Daley Sinkgraven1
Vlag van Colombia Mateo Cassierra1
Vlag van Nederland Nick Viergever1
Eigen doelpunt tegenstander1
Totaal32

KNVB BekerEdit

# Speler D
1.Vlag van Colombia Mateo Cassierra2
Vlag van Nederland Pelle Clement2
3.Vlag van Nederland Riechedly Bazoer1
Vlag van Nederland Matthijs de Ligt1
Vlag van Nederland Hakim Ziyech1
Vlag van Denemarken Lasse Schöne1
Vlag van Nederland Abdelhak Nouri1
Vlag van Nederland Anwar El Ghazi1
Vlag van Tsjechië Václav Černý1
Totaal11

UEFA Champions LeagueEdit

# Speler D
1.Vlag van Nederland Davy Klaassen4
2.Vlag van Denemarken Kasper Dolberg1
Totaal5

UEFA Europa LeagueEdit

# Speler D
1.Vlag van Denemarken Kasper Dolberg2
Vlag van Nederland Hakim Ziyech2
Vlag van Duitsland Amin Younes2
4.Bertrand Traoré1
Vlag van Nederland Jaïro Riedewald1
Vlag van Denemarken Lasse Schöne1
Vlag van Nederland Kenny Tete1
Totaal10

TotaalEdit

# Speler Ere Bkr EuL ChL T
1.Vlag van Nederland Davy Klaassen800412
2.Vlag van Denemarken Kasper Dolberg802111
3.Bertrand Traoré40105
Vlag van Nederland Hakim Ziyech21205
Vlag van Denemarken Lasse Schöne21104
Vlag van Colombia Mateo Cassierra12003
5.Vlag van Servië Nemanja Gudelj20002
Vlag van Colombia Davinson Sánchez20002
Vlag van Duitsland Amin Younes00202
Vlag van Nederland Pelle Clement02002
8.Vlag van Nederland Daley Sinkgraven10001
Vlag van Nederland Nick Viergever10001
Vlag van Nederland Jaïro Riedewald00101
Vlag van Nederland Riechedly Bazoer01001
Vlag van Nederland Matthijs de Ligt01001
Vlag van Nederland Abdelhak Nouri01001
Vlag van Nederland Anwar El Ghazi01001
Vlag van Nederland Kenny Tete00101
Vlag van Tsjechië Václav Černý01001
Eigen doelpunt tegenstander10001
Totaal321110558
  • Laats bijgewerkt na: sc Heerenveen - AJAX

Prijzen, Awards & RecordsEdit

Jeugdopleiding

TransfersEdit

Zomer transfers Ajax 1Edit

Transferperiode zomer (1 juli tot en met 2 september)

AangetrokkenEdit

Speler Tot Van Prijs
miljoen
Gekocht
Vlag van Colombia Mateo Cassierra30 juni 2021Vlag van Colombia Deportivo Cali€ 5,5
Vlag van Colombia Davinson Sánchez30 juni 2021Vlag van Colombia Atlético Nacional€ 5
Vlag van Nederland Hakim Ziyech30 juni 2021Vlag van Nederland FC Twente€ 11
Transfervrij
Vlag van Duitsland Heiko Westermann30 juni 2018Vlag van Spanje Real Betis-
Gehuurd
Bertrand Traoré30 juni 2017Vlag van Engeland Chelsea FC-
Vlag van Nederland Tim Krul30 juni 2017Vlag van Engeland Newcastle United FC-

Jeugdopleiding

VertrokkenEdit

Speler Naar Prijs
miljoen
Verkocht
Vlag van Denemarken Viktor FischerVlag van Engeland Middlesbrough FC€ 5,00
Vlag van Denemarken Lucas AndersenVlag van Zwitserland Grasshopers€ 1,50
Vlag van Nederland Mike van der HoornVlag van Engeland Swansea City AFC€ 2,50
Vlag van Nederland Ricardo van RhijnVlag van België Club Brugge€ 1,80
Vlag van Polen Arek MilikVlag van Italië SCC Napoli€ 32,00
Vlag van Nederland Jasper CillessenVlag van Spanje FC Barcelona€ 13,00

Jong Ajax

Jong Ajax verhuur

Jeugd

  • Vlag van IJsland Óttar Magnús Karlsson - Vlag van IJsland Vikingur Reykjavik
  • Alessio Budel, Vasco Lo-Ning-Hing, Magid Suleiman, Thomas Rier, Jams Fofana, Quincy Nkansah, Deonell Jamie en Arquinio Bel

ContractenEdit

Jong Ajax verlenging

  • Vlag van Nederland Django Warmerdam - 30 juni 2018

Jeugd contracten

  • Vlag van Nederland Leon Bergsma - 30 juni 2018
  • Vlag van Nederland Justin Kluivert - 30 juni 2019
  • Vlag van Nederland Deyovaisio Zeefuik - 30 juni 2019
  • Vlag van Nederland Kaj Sierhuis - 30 juni 2019
  • Vlag van Nederland Mitchel Bakker - 30 juni 2019

Jeugd verlenging

  • Vlag van Denemarken Kasper Dolberg - 30 juni 2021
  • Vlag van België Nathan Leyder - 30 juni 2018
  • Vlag van Denemarken Markus Bay - 30 juni 2018
  • Vlag van Nederland Norbert Alblas - 30 juni 2018
  • Vlag van Nederland Pelle Clement - 30 juni 2018

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Around Wikia's network

Random Wiki