Wikia


Voorafgegaan door
seizoen 2015/16
Tijdperk Bosz
2016-17
Opgevolgd door
-

Selectie 2016/17Edit

# Naam Positie Contract
tot
1.Kameroen vlag André OnanaDoelman2018
2.Nederlands vlag Kenny TeteRechtsback2018
3.Nederlands vlag Joël VeltmanCentrale verdediger2018
4Nederlands vlag Jaïro RiedewaldVerdediger2020
5.Colombia Davinson SánchezCentrale verdediger2021
7.Brazilië vlag David NeresBuitenspeler2021
8.Nederlands vlag Daley SinkgravenAanvallende middenvelder2019
9.Bertrand TraoréSpits2017
10.Nederlands vlag Davy KlaassenAanvallende middenvelder2019
11.West Duitsland Amin YounesVleugelspeler2018
16.West Duitsland Heiko WestermannVerdediger2018
17.Tsjechië vlag Václav ČernýBuitenspeler2020
19.Colombia Mateo CassierraSpits2021
20.Denemarken vlag Lasse SchöneAanvaller2017
21.Nederlands vlag Frenkie de JongAanvallende middenvelder2019
22.Nederlands vlag Hakim ZiyechAanvallende middenvelder2021
25.Denemarken vlag Kasper DolbergSpits2021
26.Nederlands vlag Nick ViergeverVerdediger2018
30.Nederlands vlag Donny van de BeekMiddenvelder2020
33.Nederlands vlag Diederik BoerDoelman2017
34.Nederlands vlag Abdelhak NouriAanvallende middenvelder2020
Jeugdspelers in selectie
36.Nederlands vlag Matthijs de LigtCentrale verdediger2019
40.Nederlands vlag Carel EitingMiddenvelder2018
44Nederlands vlag Justin KluivertBuitenspeler2018

In de winterstop vertrokken spelers

Wedstrijden per spelerEdit

Speler Eredivisie Beker Europa L. Champ L. Totaal
W D W D W D W D W D
Nederlands vlag Bazoer50211020101
Nederlands vlag Van de Beek130205010210
Nederlands vlag Boer0030100040
Colombia Cassierra151325040273
Tsjechië vlag Černý50311010101
Nederlands vlag Cillessen2000004060
Nederlands vlag Clement1023100043
Nederlands vlag Dijks120203030200
Denemarken vlag Dolberg25132094414018
Nederlands vlag Eiting0010000010
Nederlands vlag El Ghazi120212140202
Servië vlag N. Gudelj62004030132
Nederlands vlag F. de Jong2030200070
Nederlands vlag Klaassen27120080443916
Nederlands vlag J. Kluivert101002000121
Nederlands vlag De Ligt71314000142
Brazilië vlag Neres2100100031
Nederlands vlag Nouri50313000111
Kameroen vlag Onana260009000350
Nederlands vlag Riedewald130105140231
Colombia Sánchez274007010354
Nederlands vlag Sinkgraven231106000301
Denemarken vlag Schöne236218120358
Nederlands vlag Tete30305130141
Traoré206008220308
Nederlands vlag Veltman260006040360
Nederlands vlag Viergever241107130352
West Duitsland Westermann2010201060
West Duitsland Younes2521010230394
Nederlands vlag Ziyech246118200339
  • Laats bijgewerkt na: AJAX - Kakkerlakken

DoelpuntenEdit

EredivisieEdit

# Speler D
1.Nederlands vlag Davy Klaassen11
Denemarken vlag Kasper Dolberg11
3.Nederlands vlag Hakim Ziyech6
Bertrand Traoré6
5.Denemarken vlag Lasse Schöne5
6.Colombia Davinson Sánchez4
7.Servië vlag Nemanja Gudelj2
8.Nederlands vlag Daley Sinkgraven1
Colombia Mateo Cassierra1
Nederlands vlag Nick Viergever1
West Duitsland Amin Younes1
Nederlands vlag Matthijs de Ligt1
Eigen doelpunt tegenstander1
Totaal51

KNVB BekerEdit

# Speler D
1.Nederlands vlag Pelle Clement3
2.Colombia Mateo Cassierra2
3.Nederlands vlag Riechedly Bazoer1
Nederlands vlag Matthijs de Ligt1
Nederlands vlag Hakim Ziyech1
Denemarken vlag Lasse Schöne1
Nederlands vlag Abdelhak Nouri1
Nederlands vlag Anwar El Ghazi1
Tsjechië vlag Václav Černý1
Totaal12

UEFA Champions LeagueEdit

# Speler D
1.Nederlands vlag Davy Klaassen4
2.Denemarken vlag Kasper Dolberg1
Totaal5

UEFA Europa LeagueEdit

# Speler D
1.Denemarken vlag Kasper Dolberg2
Nederlands vlag Hakim Ziyech2
West Duitsland Amin Younes2
4.Bertrand Traoré1
Nederlands vlag Jaïro Riedewald1
Denemarken vlag Lasse Schöne1
Nederlands vlag Kenny Tete1
Nederlands vlag Anwar El Ghazi1
Nederlands vlag Nick Viergever1
Totaal12

TotaalEdit

# Speler Ere Bkr EuL ChL T
1.Nederlands vlag Davy Klaassen1100415
2.Denemarken vlag Kasper Dolberg1102114
3.Nederlands vlag Hakim Ziyech61209
4.Denemarken vlag Lasse Schöne51107
Bertrand Traoré60107
6.Colombia Davinson Sánchez40004
7.Colombia Mateo Cassierra12003
West Duitsland Amin Younes10203
Nederlands vlag Pelle Clement03003
10.Servië vlag Nemanja Gudelj20002
Nederlands vlag Anwar El Ghazi01102
Nederlands vlag Nick Viergever10102
Nederlands vlag Matthijs de Ligt11002
14.Nederlands vlag Daley Sinkgraven10001
Nederlands vlag Jaïro Riedewald00101
Nederlands vlag Riechedly Bazoer01001
Nederlands vlag Abdelhak Nouri01001
Nederlands vlag Kenny Tete00101
Tsjechië vlag Václav Černý01001
Eigen doelpunt tegenstander10001
Totaal511212578
  • Laats bijgewerkt na: AJAX - Heracles

Prijzen, Awards & RecordsEdit

Ajax 1

Ajax Vrouwen

Jong Ajax

Jeugdopleiding

De Toekomst

Persoonlijk

TransfersEdit

Zomer transfers Ajax 1Edit

Transferperiode zomer (1 juli tot en met 2 september)

AangetrokkenEdit

Speler Tot Van Prijs
miljoen
Gekocht
Colombia Mateo Cassierra30 juni 2021Colombia Deportivo Cali€ 5,5
Colombia Davinson Sánchez30 juni 2021Colombia Atlético Nacional€ 5
Nederlands vlag Hakim Ziyech30 juni 2021Nederlands vlag FC Twente€ 11
Transfervrij
West Duitsland Heiko Westermann30 juni 2018Spanje vlag Real Betis-
Gehuurd
Bertrand Traoré30 juni 2017Engeland Chelsea FC-
Nederlands vlag Tim Krul30 juni 2017Engeland Newcastle United FC-

Jeugdopleiding

VertrokkenEdit

Speler Naar Prijs
miljoen
Verkocht
Denemarken vlag Viktor FischerEngeland Middlesbrough FC€ 5,00
Denemarken vlag Lucas AndersenZwitserland Grasshopers€ 1,50
Nederlands vlag Mike van der HoornEngeland Swansea City AFC€ 2,50
Nederlands vlag Ricardo van RhijnBelgievlag Club Brugge€ 1,80
Polen vlag Arek MilikItalië SCC Napoli€ 32,00
Nederlands vlag Jasper CillessenSpanje vlag FC Barcelona€ 13,00

Jong Ajax

Jong Ajax verhuur

Jeugd

  • Ijslandvlag Óttar Magnús Karlsson - Ijslandvlag Vikingur Reykjavik
  • Alessio Budel, Vasco Lo-Ning-Hing, Magid Suleiman, Thomas Rier, Jams Fofana, Quincy Nkansah, Deonell Jamie en Arquinio Bel

Winterse transfers Ajax 1Edit

AangetrokkenEdit

Speler Tot Van Prijs
miljoen
Gekocht
Brazilië vlag David Neres30 juni 2021Brazilië vlag São Paulo€ 12

Jeugd

VertrokkenEdit

Speler Naar Prijs
miljoen
Gestopt
Servië vlag Nemanja GudeljZwitserland Tianjin Teda€ 5,5
Nederlands vlag Riechedly BazoerWest Duitsland VfL Wolfsburg€ 12
Nederlands vlag Anwar El GhaziFrankrijk Lille OSC€ 8
Verhuurd
Nederlands vlag Mitchell DijksEngeland Norwich City FC-

Jeugd

ContractenEdit

Ajax 1 verlenging

Jong Ajax verlenging

  • Nederlands vlag Django Warmerdam - 30 juni 2018
  • Nederlands vlag Matthijs de Ligt - 30 juni 2019
  • Nederlands vlag Vince Gino Dekker - 30 juni 2018

Jeugd contracten

Jeugd verlenging

  • Denemarken vlag Kasper Dolberg - 30 juni 2021
  • Belgievlag Nathan Leyder - 30 juni 2018
  • Denemarken vlag Markus Bay - 30 juni 2018
  • Nederlands vlag Norbert Alblas - 30 juni 2018
  • Nederlands vlag Pelle Clement - 30 juni 2018
  • Nederlands vlag Boy Kemper - 30 juni 2019

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Around Wikia's network

Random Wiki